В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.
За традицією, в ніч на 19 грудня діти отримують подарунки під подушками.
Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм і вчаться бути милосердними. Святий Миколай опікується воїнами, водіями і тими, що подорожують, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей і студентів, моряків, торговців, і лучників.
Немає в світі дитини, яка в очікуванні на свято не мріяла б про щось особливе. Хіба можливо описати ту трепетну радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок? І День Святого Миколая Чудотворця дає нам можливість хоч один день побути чарівниками для таких діток.
День Святого Миколая в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дитини. Для нашого закладу вже сталою доброю традицією, напередодні новорічних свят, відвідувати вихованців дитячих будинків.
Тож сьогодні, в день Святого Миколая Чудотворця, який прославився своєю добротою і готовністю допомогти нужденному, студенти та курсанти факультету правоохоронної діяльності академії традиційно завітали до вихованців дитячого будинку «Берізка», який знаходиться на Хмельниччині.
Діточки заздалегідь підготували для гостей концертну програму. Хлопчики та дівчатка танцювали, читали вірші та співали пісні. А за свої таланти вони отримали солодкі подарунки від Святого Миколая та гостей які завітали до них. Майбутні офіцери, студенти,їх командири та наставники принесли малечі солодкі подарунки, необхідні для їхнього побуту речі, а також поділились із дітьми своєю турботою та любов’ю. Адже піклування про майбутні покоління української нації є святим обов’язком.
Час промайнув дуже швидко… Всі учасники заходу отримали масу задоволення та позитивних емоцій, а головною нагородою для курсантів, студентів та співробітників академії стали теплі посмішки дітей, які, повірте, не залишають байдужим нікого.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України