Сьогодні 19 грудня 2017 року у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького відбувся брейн-ринг серед курсантів та студентів 4-го курсу навчання факультету правоохоронної діяльності спрямований на реалізацію право-просвітницького проекту «Я маю право!» в Державній прикордонній службі України.

Курсантів представляла команда “Fines tueri”, студентів “Рatria”.
Команда курсантів “Fines tueri” уперше приймала участь у даного роду заходах та у рівній боротьбі перемогла команду “Рatria” з рахунком 47-45. Переможці отримали диплом, а також цінні подарунки, однак жодні подарунки не вартують тих емоцій та досвіду, який подарував їм проведений захід.
Позитивним, є також те, що начальником управління юстиції у Хмельницькій області Віктором Худняком відмічено досить високий рівень підготовки правників у Національній академії та висловлено надію на поглиблення подальшої співпраці з академією.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України