30 січня 2018 року Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відвідала іноземна делегація на чолі з Менеджером Програми НАТО офісу зв’язку НАТО в Україні Крістофером Штаудтом. Метою візиту високого іноземного гостя було проведення лекції на тему «Важливість доброчесності, прозорості та підзвітності у сфері безпеки та оборони» з персоналом курсів офіцерів управління внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби України.
Даний міжнародний захід було організовано та підготовлено за ініціативи офісу зв’язку НАТО в Україні у тісній співпраці з Адміністрацією Держприкордонслужби та командуванням академії, у рамках Ініціативи НАТО з розбудови доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків в оборонних та безпекових інституціях (Ініціатива ВІ).
Іноземці продовжили низку семінарів, які присвячені проблемам запобігання корупції та розвитку доброчесності у прикордонній сфері.
За результатами проведення міжнародного заходу, учасники засвоїли нові підходи до вирішення означених проблем; зрозуміли шляхи запобігання виникненню причин корупції у прикордонній сфері; окреслили шляхи успішного розвитку доброчесності на виконавчому рівні та в індивідуальній поведінці.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України