З метою узагальнення досвіду, набутого офіцерами Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького під час виконання завдань в зоні антитерористичної операції та усвідомлення нових підходів щодо підготовки офіцерів-прикордонників, з дисциплін загальновійськової підготовки, 7 лютого, на польовому центрі забезпечення навчального процесу було проведено практичне показове заняття за участі заступника ректора академії (проректора) з навчальної роботи полковника Сергія Псьола.
Підготовка висококваліфікованих кадрів для країни, забезпечення доступності якісної освіти, інтеграції до європейського освітнього простору зі збереженням національних досягнень і традицій залишається одним із найпріоритетніших напрямів освітньої діяльності єдиного вищого навчального закладу Держприкордонслужби.
На заняття залучалися керівники факультетів та кафедр.
Показове заняття проведено на високому методичному рівні. Керівники занять, для активізації пізнавальної діяльності курсантів, використовували озброєння, імітацію, різноманітні технічні засоби та спеціальну техніку.
Все це демонструвалося для того, щоб в академії, під час проведення практичних занять, був узагальнений єдиний підхід у проведенні практичних занять
Підбиваючи підсумки практичного заняття, Сергій Псьол визначив ряд завдань щодо організації підготовки до практичних занять керівникам факультетів і кафедр за напрямками їх діяльності.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України