IMG-20180313-WA0001

Представник академії з 12 по 14 березня 2018 року брав участь у міжнародному семінарі з перекладу Уніфікованої програми підготовки (далі-УПП) співробітників прикордонних відомств та берегової охорони країн ЄС.
Метою заходу було розпочати створення інструментарію для оцінки сумісності в рамках однойменної Програми Агенції Frontex (ССС-ІАР), сприяти імплементації УПП 2017 на національному рівні з урахуванням її узгодження з Галузевою рамкою кваліфікацій у сфері охорони кордону.
У зустрічі брали участь фахівці у сфері професійної підготовки прикордонників правоохоронних органів Австрії, Албанії, Бельгії, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Іспанії, Італії, Естонії, Косово, Латвії, Литви, Німеччини, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччини, Словенії, України, Фінляндії, Хорватії, Чехії та Чорногорії.
У ході стартової зустрічі узгоджено загальні підходи щодо подальшої роботи зі створення інструментарію для оцінки сумісності в рамках однойменної Програми Агенції Frontex (ССС-ІАР).
Використовуючи успішний досвід попередніх заходів CCC-IAP, такий інструментарій дозволить оцінити інтеграцію УПП 2017 на національному рівні та ступінь формування компетентностей, пов'язаних із професійною сумісністю. Також результати ССС-IAP дадуть можливість вчасно реагувати на потреби навчального процесу та сприятимуть обміну передовим досвідом. Крім того, проведення такого оцінювання дасть можливість отримувати цінну інформацію з перших рук щодо необхідності модифікації УПП.

 

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України