10 квітня 2018 року в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулося організаційне засідання екзаменаційної комісії за участі ректорату закладу. 

Заходи підсумкової атестації триватимуть з 12 по 27 квітня 2018 року. Розглянуто питання і готовності навчально-матеріальної бази Національної академії до державних іспитів.
Упродовж декількох тижнів курсанти та слухачі-випускники академії звітуватимуть про свої знання, необхідні професійні уміння.
Рішенням Голови Державної прикордонної служби України, на період державної атестації, Головою екзаменаційної комісії призначено ректора Національної академії доктора технічних наук, професора, генерал-майора Олега Шинкарука.
У своєму вітальному слові генерал-майор Олег Шинкарук побажав випускникам продемонструвати на екзаменах глибокі професійні знання, які вони здобули під час навчання в Національній академії, та успіхів у захисті магістерських робіт.
Заступник ректора Національної академії з навчальної роботи полковник Сергій Псьол довів наказ про склад екзаменаційної комісії та проінформував присутніх про якісні характеристики випускників (спеціальності, рівень освіти, кількість випускників).
Голова екзаменаційної комісії генерал-майор Олег Шинкарук заслухав доповіді начальників факультетів про готовність випускників до підсумкової атестації.
На завершення Олег Миколайович звернувся до членів екзаменаційної комісії та випускників з вимогою провести на високому організаційному рівні всі заплановані, згідно розкладу, екзамени та захисти магістерських робіт.

 

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України