Здійснення управління з питань кадрового забезпечення в Державній прикордонній службі України (далі – ДПСУ) є одним з основних завдань Департаменту особового складу Адміністрації Держприкордонслужби. Сьогодні ефективно управляти кадрами та забезпечувати підрозділи кваліфікованими кадрами, можливо лише при обов’язковому застосуванні сучасних наукових досягнень у галузі менеджменту й управління персоналом. Протягом останніх років робота з кадрами в ДПСУ розглядається як пріоритетний напрямок, оскільки без удосконалення кадрової роботи, форм управлінської діяльності, підвищення професіоналізму, організованості та дисципліни неможливо якісно вирішувати завдання, покладені на ДПСУ.
З 11 квітня 2018 року на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочались навчально-методичні збори з представниками кадрових підрозділів органів охорони державного кордону, частин центрального підпорядкування ДПСУ.
«Кадрова робота в ДПСУ є комплексом узгоджених правових, організаційно-управлінських, соціально-психологічних заходів спрямованих на формування необхідних кадрових ресурсів і забезпечення ефективної діяльності з вирішення покладених на ДПСУ завдань. Вона здійснюється з урахуванням наукових засад управління персоналом як самостійного виду діяльності в галузі менеджменту», – зазначив директор Департаменту особового складу генерал-майор Микола Маланчій розпочинаючи зібрання.
Основна мета зібрання є забезпечення реалізації державної кадрової політики в Держприкордонслужбі, організація діяльності органів управлінь із задоволення потреб Держприкордонслужби у кваліфікованих кадрах, роз’яснення вимог щодо вдосконалення роботи з кадрами та опрацювання єдиних підходів з організації роботи з кадрами в органах Держприкордонслужби.
«Кар’єрне зростання персоналу ДПСУ є окремою категорією його професійного розвитку, оскільки управління кар’єрою сприяє комплексному задоволенню матеріальних, соціальних статусних потреб, а також потреб у досягненні та приналежності. Формування впорядкованої системи проходження служби в ДПСУ створює умови для кар’єрного просування співробітників, їх професійної самореалізації, надає можливість вибору кандидата, який найбільш відповідає тій, чи іншій посаді, знижує плинність кадрів, підвищує стабільність та ефективність діяльності органів управління. Інформованість співробітників щодо їх подальшого посадового просування, наявність індивідуальних планів професійного вдосконалення, (проходження стажування та підвищення кваліфікації), що стабілізує службову діяльність», – наголосив заступник директора департаменту — начальник управління кадрового менеджменту Департаменту особового складу підполковник Павло Горбатюк у своєму виступі перед учасниками зібрання.
У своїй доповіді Павло Миколайович приділив значну увагу аналізу стану кадрового забезпечення та комплектування органів Держприкордонслужби у 2018 році.
«Кадрове забезпечення оперативно-службової діяльності органів Держприкордонслужби у 2018 році та комплектування здійснювалося відповідно до Стратегії розвитку Державної прикордонної служби України, завдань, визначених колегією Адміністрації та основних напрямів діяльності й розвитку Держприкордонслужби на 2018 рік» – зазначив він.
 Заступник директора департаменту — начальник управління кадрового менеджменту Департаменту особового складу обговорив з учасниками зібрання здобутки кадрового забезпечення ДПСУ у 2017 році, акцентував увагу на завданнях, які виконати не вдалося, та вказав на найбільш поширені прорахунки.
На завершення, генерал-майор Микола Маланчій довів до всіх присутніх опрацьовані Адміністрацією Держприкордонслужби та затверджені Головою ДПСУ генерал-лейтенантом Петром Цигикал, основні напрями діяльності та подальшого розвитку ДПСУ у 2018 році з питань кадрового забезпечення.
Навчання триватиме до 13 квітня. Протягом цього часу учасники розглянуть ще ряд важливих питань, які безпосередньо стосуються кадрового менеджменту Державної прикордонної служби України.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України