Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького є постійним організатором та співорганізатором проведення конференцій з широкого кола актуальних питань для персоналу Державної прикордонної служби України.
19 квітня 2018 року у вищому навчальному закладі провели профспілкову конференцію Об’єднаної профспілкової організації Держприкордонслужби.
Метою конференції було обговорити стан та перспективи розвитку профспілкових організацій відомства, пошук шляхів вдосконалення взаємодії між правоохоронними органами і військовим формуваннями України щодо дотримання чинного трудового законодавства.
Також говорили про захист соціальних прав та інтересів членів профспілкових організацій Держприкордонслужби.
В конференції взяли участь керівники профспілкових організацій відомства, члени Громадської ради Адміністрації Держприкордонслужби, начальники факультетів, науково-педагогічний персонал та представники студентського самоврядування академії.
Відкрив конференцію ректор Національної академії генерал-майор Шинкарук Олег Миколайович, який привітав гостей Всеукраїнського форуму з подією та акцентував увагу на актуальності її проведення.
«Упродовж останніх трьох років діяльність академії тісно пов’язана з реалізацією Стратегії розвитку НАДПСУ на період до 2021 року, яка була прийнята у квітні 2015 року на засіданні Вченої ради.
Ключові завдання, визначені Стратегією, планомірно виконуються.
Академія здійснює свою діяльність і у системі підвищення кваліфікації офіцерів органів охорони кордону, реалізуючи загальнодержавний і загальноєвропейський принцип «Освіта впродовж життя». За окремими позиціями, зокрема в питаннях аналізу ризиків та кримінального аналізу, кінології, академія є лідером серед навчальних закладів усіх правоохоронних структур і забезпечує підготовку не лише прикордонників, а й представників Національної поліції, Служби безпеки України та інших правоохоронних структур.
Також проводиться масштабна підготовка вузькопрофільних фахівців – операторів протитанкових ракетних комплексів, операторів переносних зенітно-ракетних комплексів, саперів, екіпажів БТР, фахівців спеціальних підрозділів, розвідників та інших фахівців, призначених, в тому числі, для проходження служби в зоні АТО. Загалом за звітний період підготовлено понад 2 тис. фахівців», – зазначив Олег Миколайович під час свого виступу перед представниками конференції.
Під час свого виступу голова Об’єднаної профспілкової організації відомства Антоніна Птиця закликала всіх керівників профспілок дотримуватися виконання чинного трудового законодавства.
Також Антоніна Миколаївна, у відповідності до наказу Голови Служби, вручила кращим працівникам відомчі відзнаки.
Конференція була результативною. Свідченням цього була значна кількість учасників, які виявили бажання виступати на профспілковому форумі.
Учасників конференції ознайомили із навчально-матеріальною базою Національної академії.
Підбиваючи підсумки конференції, було акцентовано увагу на проблемні питання у сфері роботи профспілкових організацій та шляхи вирішення.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України