З метою ознайомитися з єдиним вищим навчальним закладом Державної прикордонної служби України та здійснення громадського контролю за станом справ, 18 квітня до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького прибула Громадська рада Адміністрації Держприкордонслужби за участі голови ради Володимира Бідах.
Громадська рада Адміністрації Державної прикордонної служби України є постійним діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Адміністрації Державної прикордонної служби України, налагодження ефективної взаємодії Адміністрації Держприкордонслужби з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Високоповажних гостей гостинно зустрів ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук. Гості Національної академії мали змогу ознайомитися з організацією освітнього процесу, та оглянути навчально-матеріальну базу.
Представники Громадської ради взяли участь у профспілковій конференції Об’єднаної профспілкової організації Держприкордонслужби, яка проходила на той час у закладі.
Представники інститутів громадянського суспільства – члени громадської ради були перейняті змістовною доповідю-презинтацією про стан справ в академії ректором Олегом Шинкаруком.
«Керівник, звітуючи про свою діяльність, переймається станом справ в академії, креативно підходить до організації освітнього процесу навчального закладу, знає і вбачає подальші перспективи та потреби в підготовці офіцерських кадрів для Державної прикордонної служби України», — зазначив голова Громадської ради Володимир Бідах.
Під час візиту високоповажні гості мали змогу бути присутніми на репетиції стройової злагодженості підрозділів академії з підготовки до чергового випуску та взяли участь у зустрічі з науково-педагогічним складом академії, слухачами, курсантами та студентами. Заслухано та вивчено їх думки та пропозиції щодо якості організації освітнього процесу та життєдіяльності академії.
Складом групи заслухано інформацію посадових осіб академії з питань: організації навчального процесу, витрачання бюджетних коштів, вдосконалення матеріально-технічної бази, роботи з персоналом.
Здійснено виїзд на польовий центр забезпечення навчального процесу, ознайомлено з польовою навчально-матеріальною базою академії, порядком проведення польових занять та участю у проведені профорієнтаційної роботи з учнями загальноосвітніх навчальних закладів міста Хмельницького та Хмельницької області.
Ознайомилися з оновленими експозиціями історичного музею академії та проінформовані з теми: «Століття формування державних кордонів та їх охорона в період УНР».
Зазначимо, що у своїй діяльності Громадська рада при Адміністрації Державної прикордонної служби України керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, а також Положення про Громадську Раду при Адміністрації Державної прикордонної служби України.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України