Держава, її кордони та люди, що її охороняють і захищають утворюють єдине ціле – основу національної безпеки нашої держави.
Сьогодні в країні приділяється багато уваги патріотичному та військово-патріотичному вихованню молоді. Ми усі, як ніколи, усвідомлюємо важливість і необхідність діяльності військово-патріотичних організацій, підтримання цього руху керівництвом області, міста, керівниками навчальних закладів та учнями особисто.
Сьогодні, 21 квітня на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відкрилася обласна Спартакіада серед допризовної молоді Хмельниччини.
Обласна Спартакіада серед допризовної молоді проводилася з метою удосконалення фізичної підготовленості учнів випускних класів загально середніх шкіл Хмельницької області, формування у підростаючого покоління престижу військової служби та пропаганди здорового способу життя, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму, любові до своєї країни.
З нагоди відкриття змагань, сьогодні на спортивному майданчику вищого навчального закладу Держприкордонслужби України відбулись урочистості.
На заході були присутні керівництво академії, курівники управління молоді та спорту, Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, а також близько 300 юнаків з різних навчальних закладів Хмельниччини.
Відкрила змагання заступник ректора Національної академії по роботі з персоналом Олена Волобуєва, яка привітала школярів з військово-патріотичною подією та побажала їм успіхів у спартакіаді.
З вітальною промовою до всіх звернувся ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук.
«Сьогодні в нашій академії для керівників усіх рівнів, професорсько-викладацького складу, пріоритетним є завдання, яке визначив Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Петро Цигикал – підготовка в першу чергу офіцера – патріота своєї країни, а в другу чергу – офіцера – прикордонника! Ми щиро сподіваємося, що наша сумісна робота значно зміцнить наші ділові та особисті стосунки і багато хто з учасників сьогоднішніх змагань завтра стане у стрій курсантів – першокурсників нашої академії», – зазначив ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук.
Спартакіада серед допризовної молоді буде проведено з таких розділів програми, як біг на 100 метрів, стрільба з пневматичної гвинтівки, біг на 1000 метрів, кидання гранати на дальність, підтягування на перекладині та плавання 25 метрів.
Переможці Спартакіади визначаться в особистому та командному заліку.
Бажаємо всім учасникам спортивних змагань миру, натхнення та нових звершень. Пам’ятайте, що значення професії у житті людини залежить не стільки від характеру роботи, скільки від того, як до неї ставиться сама людина а саме, що їй підказує її душа та серце. Хай переможе сильніший!

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України