З 18 по 20 квітня 2018 р. в приміщенні Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)». У конкурсному змаганні взяло участь сто студентів з різних навчальних закладів вищої освіти України. Серед яких був курсант 321 навчальної групи Національної академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Вахромєєв Ігор Миколайович.
Урочисте відкриття олімпіади відбулося 18 квітня. З вітальними словами до гостей звернулась ректор Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Наталя Лазаренко. Вона побажала усім успіхів, приємних вражень від перебування у «виші» та місті над Бугом, а також зазначила, що участь у цьому форумі великої кількості студентів є свідченням любові й шанобливого ставлення молоді до рідної мови. Декан факультету філології й журналістики ім. М. Стельмаха Інна Завальнюк побажала присутнім життєвих перемог й ознайомила з програмою проведення творчого змагання.
Олімпіада відбувалася у три тури, кожен з яких відбувався у різні дні. Перший етап передбачав виконання кількох блоків тестових завдань. Другий етап – письмовий (творчий), потрібно було написати твір на запропоновану тему. Третій етап –проходив у вигляді публічного виступу на запропоновану тему, метою якого було показати журі ораторську вправність учасників олімпіади.
У перервах між турами олімпіади учасникам не давали сумувати студенти педагогічного, зокрема вони організували концерт, екскурсії університетом, презентували пам’ятки культури й архітектури Вінниці. Урочисте нагородження відбулося 20 квітня. Дипломи й грамоти вручали ректор Наталя Лазаренко та декан ФФЖ ім. М. Стельмаха Інна Завальнюк.
За здобуте V у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» грамотою був нагороджений й Вахромєєв Ігор. Він показав вправність і наполегливість у вивченні нашої милозвучної української рідної мови.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України