Хмельницької організації ветеранів-прикордонників продовжує заходи приурочені до 100 річчя утворення Окремого корпусу кордонної охорони Української Народної республіки та Дню прикордонника.
В музеї Національної академіїпройшла зустріч членів Хмельницької організації ветеранів-прикордонниківта школярами шкіл міста Хмельницького присвячена цим подіям. Школярів ознайомили з історію формування та існуванням кордонної охорони УНР в період 1918-1921років, сучасної історією Державної прикордонної служби України та Національної академії
Зустріч пройшла жваво і продуктивно.
Школярі виявили зацікавленість до інформації, щодо історичної спадкоємності Подільського краю для прикордонників, де в різні часи несли свою нелегку службу охоронці кордону.
Цікавою розповіддю було те, що100 років тому прикордонники мали особливі відзнаки у форми одягу - петлиці жовтогарячого кольору із зеленим кантом. Зелений колір, як і колись продовжує жити у формі одягу сучасних прикордонників.
Зустріч завершилась хвилиною мовчання по вшанованою пам’ятігероїв - прикордонників усіх часів, що віддали своє життя за нашу Батьківщину – Україну.

Голова ради
Хмельницької організації