Сьогодні, 10 травня, у вищому навчальному закладі Державної прикордонної служби України було проведено розширену нараду за участю заступника ректора (проректора) Національної академії з персоналу полковника Олени Волобуєвої, керівників структурних підрозділів, представників приймальної комісії, ради ветеранів академії, голови профспілкового комітету, органів курсантського та студентського самоврядування.
Перед початком заходу ректор Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького генерал-майор Олег Шинкарук зауважив, що комісії, вступної кампанії 2018 року, необхідно довести юридичні та правові аспекти щодо набору курсантів першого курсу, довести до персоналу статі адміністративного та кримінального кодексу України та відповідальності за порушення антикорупційного законодавства.
Також ректор академії визначив завдання щодо протидії та запобіганню корупції у процесі добору на навчання у Національну академію.
На розширеному засіданні з персоналом приймальної комісії, з предметних екзаменаційних, фахових атестаційних та апеляційних комісій академії та особовим складом, який залучається до проведення співбесід з кандидатами до вступу у навчальний заклад активну увагу було приділено питанню створення позитивного іміджу та підвищення авторитету прикордонника у суспільстві, а також розглянуто основні організаційні завдання академії з підготовки до вступних випробовувань у календарному році.
Підбиваючи підсумки наради Олена Федорівна наголосила на важливості формування авторитету прикордонної служби в державі через військово-патріотичне виховання молоді, формуванні необхідних професійних і корпоративних якостей у військовослужбовців та працівників академії, підвищення престижу та піднесення значимості професії військового в Україні. Саме тому, особливу увагу керівництво академії приділяє інформаційно-просвітницьким і культурно-патріотичним заходам серед військовослужбовців і персоналу прикордонного закладу.
На завершення Олена Волобуєва визначила низку завдань керівника структурних підрозділів за напрямками діяльності, на організацію та проведення заходів в період вступної кампанії 2018 року.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України