11 травня 2018 року з Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького для виконання оперативно-службових завдань вибув Резерв Голови Держприкордонслужби України до складу якого входять курсанти І курсу навчання вищого навчального закладу.
Курсанти-прикордонники єдиного в Україні вищого навчального закладу Держприкордонслужби, в рамках проведення спільної прикордонної операції «Кордон-2018», в період з 12 травня до 28 травня 2018 року будуть виконувати завдання з посилення охорони державного кордону на ділянці Західного та Північного регіональних управлінь Держприкордонслужби України.
Забезпеченість складу Резерву найсучаснішими засобами охорони державного кордону та спеціальними приладами, несення служби із застосування транспортних засобів підвищеної прохідності дозволить курсантам ефективно виконувати весь спектр завдань щодо протидії протиправній діяльності правопорушників на ділянках Мукачівського, Чопського, Чернівецького, Луцького прикордонних загонів та забезпечить недоторканість рубежів нашої держави.
За час їхнього, практично перебування, курсанти в складі прикордонних нарядів будуть виконувати завдання з охорони державного кордону, запобігати спробам переправлення нелегальних мігрантів, корупційним та контрабандним виявам, адміністративним правопорушенням та іншим виявам протиправної діяльності на кордоні України.
Ми надіємось, що склад резерву з перших годин перебування на ділянках відповідальності органів охорони державного кордону, уміло проявить себе як підрозділ, який спроможний комплексно виконувати всі поставлені перед ним завдання.
Курсантам І курсу Національної академії бажаємо з честю та гідністю виконувати поставленні завдання – активно протидіяти протиправним проявам на визначених ділянках державного кордону.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України