Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, популяризуючи здоровий спосіб життя, 12 травня 2018 року на території закладу провела масовий біг на дистанції 1000 і 3000 метрів за участі ректора академії генерал-майора Олега Шинкарука.
«Здоров’я – це стан повного фізичного, духовного, соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб або фізичних вад». І справді, здоров'я молодого покоління є визначним показником достатку кожної країни.
Керівник вищого навчального закладу запевняє, що прикордонники бігають добре, адже щотижня тренуються і тому мають хорошу спортивну підготовку. Окрім цього, він зазначив, що пропагування здорового способу життя один із пріоритетних напрямків роботи навчального закладу.
«Загальновідомо, що здорова нація піднімає авторитет держави. Мета сьогоднішнього масового бігу – пропаганда здорового способу життя та патріотичне виховання молоді. Такі заходи стали для нас вже щорічною доброю традицією, в рамках якої ми маємо змогу оцінити рівень професійної підготовки персоналу академії», – зазначив перед стартом генерал-майор Олег Шинкарук.
Маршрут спортивно-масового заходу проходив на спеціально-виділеній для цього біговій доріжці, по якій прикордонники змогли продемонструвати свої спортивні навички та отримати задоволення від участі.
По завершенню заходу, в залежності від результатів, переможці та призери були нагороджені почесними медалями, грамотами та кубками.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України