DSC 1228

Як вже раніше повідомлялось, в рамках спеціальної прикордонної операції «Кордон – 2018» курсанти І курсу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, в складі Резерву Голови, 11 травня 2018 року відбули в органи охорони державного кордону Західного та Північного регіональних управлінь Держприкордонслужби України з метою посилення кордону України.
Виконуючи обов’язки на державному кордоні, курсанти-прикордонники академії застосовують свої професійні навички, які дають позитивні результати.
Зокрема, особливо відзначились військовослужбовці, які несли службу в лавах Чернівецького та Мукачівського прикордонних загонів. Зупинимось детально на кожному із них.
Чернівецький прикордонний загін:
Відділ прикордонної служби «Красноїльськ»: 11 травня 2018 року курсанти 313 навчальної групи молодший сержант Михайло Федорук та солдат Максим Поліщук, курсант 314 навчальної групи солдат Гліб Косенков, в складі чергових сил відділу, виявили тютюнові вироби, загальна кількість яка становить – 1860 пачок;
12 травня 2018 року курсанти 313 навчальної групи молодший сержант Михайло Федорук та солдат Максим Поліщук відмовились від неправомірної вигоди, запропонованої місцевими мешканцям у вигляді харчових продуктів та спиртних напоїв.
Мукачівський прикордонний загін:
Відділ прикордонної служби «Вилок»: 15 травня 2018 року курсант 211 навчальної групи Роман Снічник запобіг спробі незаконного перетину державного кордону трьом особам із застосуванням зброї.
Аналізуючи позитивні результати курсантів-прикордонників Національної академії, які проявили себе не лише як бездоганні знавці військової справи, що вміють вдало застосувати свої теоретичні знання на практиці та досвід яких буде прикладом для наслідування майбутньому поколінню, а й з впевненістю можна сказати, що майбутнє держави в надійних руках.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України