15-16 травня 2018 року відбулись засідання спеціалізованої вченої ради К 70.705.03 Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького із захисту кандидатських дисертацій здобувачами наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти: Директором Департаменту організації повсякденної діяльності та соціально-гуманітарного забезпечення Адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майором Сергієм Івановичем СЕРДЮКОМ; заступником начальника факультету з навчально-методичної роботи Національної академії полковником Сергієм Петровичем СТЕПАНОВИМ; старшим викладачем кафедри прикордонної безпеки Національної академії майором Наталією Петрівною ЛЕВЧУК; практичним психологом відділення психологічного забезпечення відділу по роботі з персоналом Національної академії працівником Катериною Миколаївною ГОРБАТЬКО.
Щиро вітаємо науковців із успішним захистом кандидатських дисертацій!
З нагоди завершення каденції спеціалізованої вченої ради ректор Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Заслужений працівник освіти України, доктор технічних наук, професор генерал-майор ШИНКАРУК Олег Миколайович у своїй промові підсумував роботу спеціалізованої вченої ради та окреслив напрямки розвитку педагогічної науки в Національній академії, зокрема – відкриття докторської спеціалізованої вченої ради.
На завершення – за вагомий внесок у розвиток прикордонної науки, ініціативу, відповідальне ставлення до підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації для прикордонного відомства та інших навчальних закладів України наказом Голови Державної прикордонної служби України генерал-полковником ЦИГИКАЛОМ Петром Олексадровичем було заохочено всіх членів спеціалізованої вченої ради. Нагородження проводив Директор Департаменту особового складу Адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майор МАЛАНЧІЙ Микола Олександрович.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України