Ветерани-прикордонники Хмельницької організації прийняли участь у патріотично-виховних заходах з випускниками загально освітніх шкіл Хмельниччини: «Захист Вітчизни».
На навчальній базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького пройшли триденні заняття з учнями 11 класів міста Хмельницького. В яких активну участь прийняли члени Хмельницька організація ветеранів-прикордонників.
Заняття пройшли продуктивно.
Учнів ознайомили з сучасним оснащенням Державної прикордонної служби України та тактикою дій прикордонних підрозділів при захисті рубежів Батьківщини. Вони отримали навички у використані стрілецької зброї.
Ветерани поділилися своїм досвідом служби в лавах Державної прикордонної служби, що визвало жвавий інтерес серед учнів.
Учні висловили своє захоплення заняттями в полі. Їх вразила бойова техніка сучасних зразків.
На завершення, учасники зборів мали змогу поспілкуватися із викладачами академії та сфотографуватись на згадку.
Голова ради
Хмельницької організації