У Донецькому національному університеті імені Василя Стуса 18 травня 2018 року відбувся захід з нагоди святкування 35-ї річниці юридичного факультету.
Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького представляла професор кафедри кримінального права та процесу, доктор юридичних наук, професор Наталя Орловська.
Вона передала слова вітання від ректора та всього колективу Національної академії, у яких було підкреслено, що викладачі і вчені юридичного факультету Донецького університету імені Василя Стуса – відомої в Україні та за її межами юридичної школи, на Вінниччині продовжують свою професійну діяльність, демонструючи вагомі успіхи у підготовці висококваліфікованих юристів.
Ми висловлюємо нашу повагу колегам, які у складні для держави часи висловили свою професійну та громадянську позицію, залишилися вірними Батьківщині й з честю продовжують освітянську справу.
Зі святом, шановні колеги та дорогі друзі!

НАО 3

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України