Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685, щороку 28 квітня у Всесвітній день охорони праці в нашій країні відзначається День охорони праці, девіз якого у 2018 році за рекомендацією Міжнародної організації праці – «Захищене і здорове покоління».
День охорони праці встановлений в Україні з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві.
Найвищі цінності – це життя і здоров’я людини. Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького завжди турбується про створення належних та безпечних умов праці для свої працівників, адже життя та здоров’я людини є національним багатством держави, оскільки безпосередньо впливає на її працездатність, а відтак – на її добробут і подальший розвиток держави.
З нагоди відзначення Дня охорони праці, 21 травня в Центрі культури й дозвілля відбулись урочисті заходи за участі заступника ректора Національної академії з персоналу полковника Олени Волобуєвої.
В рамках відзначення цього свята кращих працівників академії, які є взірцем з питань охорони праці та безпеки на робочому місці, за сумлінне виконання службових обов’язків, старанність та ініціативу було нагороджено грамотами.
Користуючись нагодою вітаємо всіх з Днем охорони праці і бажаємо міцного здоров’я, незгасної життєвої енергії, а також і надалі забезпечувати на робочому місці належні, здорові і безпечні умови праці.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України