26 травня, персонал видавництва Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького буде відмічати професійне свято – День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження.
На сьогодні видавництво академії є єдиним спеціалізованим підрозділом, діяльність якого спрямована на своєчасне та повне забезпечення службовою літературою Адміністрації, регіональних управлінь, інших підрозділів Держприкордонслужби, а також освітнього процесу академії.
У видавництві служить і працює досвідчений персонал, 70 % якого, – жінки. Серед посад, які обіймають військовослужбовці і працівники видавництва, зокрема, є такі: редактори, коректори, техніки, оператори комп’ютерної верстки, друкарі, складачі ручним способом, палітурники, машиніст різальних машин, лінотипіст, відливальник.
З нагоди відзначення Дня працівників видавництва, поліграфії і книгорозповсюдження, 25 травня у конференц-залі закладу відбулись урочисті заходи за участі заступника ректора Національної академії з наукової роботи полковника Володимира Кириленка.
В рамках відзначення цього свята кращих працівників академії, які є взірцем з питань видавництва, за сумлінне виконання службових обов’язків, старанність та ініціативу було нагороджено грамотами.
Користуючись нагодою вітаємо всіх працівників видавництва із професійним святом, і бажаємо міцного здоров’я, незгасної життєвої енергії, а також і надалі забезпечувати службовою літературою підрозділи Державної прикордонної служби України

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України