05 червня у Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулися загальні збори із позаштатними інспекторами з доброчесності, які беруть участь у внутрішньовідомчій антикорупційній акції: - «БУДЬ ДОБРОЧЕСНИМ - ПРОТИДІЙ КОРУПЦІЇ». Навчання відбулися за участі заступника ректора Національної академії з персоналу полковника Олени Волобуєвої.
Варто зазначити, що до складу позаштатних інспекторів увійшли представники структурних підрозділів академії, яким у своїй діяльності визначені наступні завдання:
- реалізація загальнонаціональних та внутрішньовідомчих превентивних заходів щодо викриття корупції та дотримання принципу невідворотності покарання за корупційні правопорушення;
- розбудови системи комплексних, послідовних та скоординованих антикорупційних комунікацій; продовження створення сталих соціальних ініціатив щодо свідомої відмови особового складу від корупційних проявів та виколення подвійних стандартів; виховання доброчесності та формування серед персоналу «нульової толерантності» до корупції; забезпечення належного рівня довіри серед громадян до прикордонників у реалізації антикорупційних ініціатив;
- участь у формуванні іміджу Держприкордонслужби як правоохоронного органу спеціального призначення, що ефективно бореться з корупцією.
Під час заходу з вітальною промовою до присутніх на форумі звернулася Олена Волобуєва, яка привітала учасників з новою формацією та визначила завдання щодо запобігання та протидії корупції у підрозділах Національної академії.
Крім того, старший інспектор з питань запобігання та виявлення корупції Національної академії працівник Ігор Катюк довів до присутніх порядок впровадження механізмів з формування доброчесної поведінки персоналу, вимоги запобігання та протидії корупції.
Також, на зібрані учасникам було доведено статі кримінального та адміністративного кодексу України про дисциплінарну, адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення антикорупційного законодавства України.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України