12 червня, з метою підвищення рівня обізнаності з питань пожежної та техногенної безпеки та з метою відпрацювання тактичних прийомів, практичних навичок локалізації й гасіння пожеж, заступником ректора Національної академії по роботі з персоналом полковником Оленою Волобуєвою та начальником служби пожежної безпеки полковником Олегом Маковським було проведено пожежно-тактичне заняття з персоналом, який відповідає за пожежну безпеку навчального закладу.
Заняття проходили на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Під час навчань персонал підрозділу служби пожежної безпеки відпрацював дії щодо забору води з пожежного водоймища та умовного гасіння пожежі складу паливно-мастильних матеріалів з використанням пожежного автомобіля та пожежної мотопомпи МП-1600.
Керівники занять роз’яснили учасникам навчань вимоги основних нормативно-правових документів з питань забезпечення пожежної, техногенної безпеки та порядок евакуації персоналу на випадок виникнення екстреної ситуації.
Основною метою заняття було підвищення фахового рівня учасників навчання, дотримання та безумовне виконання законодавчих та нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки, посилення протипожежного стану, запобігання пошкодження обладнання та виникнення випадків пожеж у стінах Національної академії.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України