12 червня в рамках внутрішньовідомчої антикорупційної акції «Викривай корупцію! Зупини злочин!» в Національній академії Державної прикордонної служби України за участі керівництва та персоналу навчального закладу відбулась зустріч із заступником Військового прокурора Хмельницького гарнізону Західного регіону України.
На порядок денний було винесено питання формування сталого алгоритму дій персоналу Національної академії щодо викриття корупції, протидія корупційним проявам та основні завдання щодо недопущення втягування у протиправну діяльність персонал навчального закладу.
Військовий прокурор провів з присутніми бесіду на тему протидії злочинній діяльності та звернув увагу на питання дотримання персоналом Національної академії чинного законодавства України.
Основною метою заходу було формування належного рівня антикорупційної мотивації як складової професійної компетентності, формування корпоративної єдності та доброчесної поведінки персоналу.
На завершення заходу, керівництво Національної академії пообіцяло докласти максимум зусиль, аби досягти найвищого рівня законності серед персоналу Національної академії.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України