Студенти, викладачі та військовослужбовці Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького провели благодійну акцію зі здачі крові, приурочену всесвітньому Дню донора.
Здати кров для порятунку інших людей справа благородна. Персонал Національної академії вже не вперше долучається до благодійної місії, адже усвідомлює те, наскільки важливою й незамінною є донорська кров. Згідно зі статистикою, одна кроводача може допомогти врятувати життя трьом людям.
«Донорство – це насправді дуже важливо і нам нічого не коштує, однак саме це може врятувати чиєсь життя. Я вважаю, що кожний донор крові – герой!» - зазначила учасниця акція, голова студентської ради Національної академії Козицька Вікторія.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України