12 червня до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького завітали у гості 16 школярів-старшокласників з селища міського типу Мілове, Луганської області.
Впродовж трьох днів юнаки та дівчата разом із вихователями проживали на території вищого навчального закладу Державної прикордонної служби України.
Школярі особисто побачили та ознайомилися з життєдіяльністю академії, побували у найвизначніших місцях та містах Подільського краю, відвідали цікаві екскурсії, ознайомилися з пам’ятками Хмельниччини та відкрили багато нового для себе. Також діти мали можливість побувати на польовому навчальному центрі, де ознайомилися з навчально-матеріальною базою центру, відвідали наукову бібліотеку академії та переглянули відеоролики про найяскравіші події вишу.
«У Національній академії завжди дотримувалися та продовжують дотримуватися принципу рівних умов навчання для курсантів з усіх регіонів України, адже всі вони сини та доньки своєї Батьківщини. Сподіваюся, що і наші сьогоднішні юні гості у майбутньому стануть потенційними абітурієнтами Національної академії і саме в нашому вищому навчальному закладі продовжать долати шлях до вершини знань», – зазначив під час зустрічі із молоддю тимчасово виконуючого обов’язки ректора Національної академії полковник Віталій Веретільник.
Крім того, школярі здійснили незабутню мандрівку до міста Меджибож, де ознайомилися з історико-архітектурним заповідником, який вважається одним із семи чудес України.
Слід зазначити, що юні гості з міста Мілове відвідали Хмельницький вперше. Більше того, наприкінці усіх заходів школярі зізналися, що по-справжньому чудово провели час, відчули дух прикордонного життя та зауважили, що у майбутньому мріють стати курсантами та навчатися у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України