DSC 4573

Вітаю усіх небайдужих до життя та діяльності Національної академії Державної прикордонної служби України! Хочу привітати нас із черговою перемогою на ниві науки!
Учора, 14 червня відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Національної академії з військових наук. Докторську дисертацію успішно захистив доцент кафедри прикордонної безпеки працівник Мисик Анатолій Борисович.
Також 7 червня в Національному авіаційному університеті відбулося засідання спеціалізованої вченої ради з технічної галузі наук. Докторську дисертацію вдало захистив начальник кафедри зв’язку, автоматизації та кібербезпеки Національної академії Державної прикордонної служби України полковник Стрельбіцький Михайло Анатолійович.
Це дійсно є нашими перемогами, адже наука – це один із фундаментальних напрямків діяльності навчального закладу. Як відомо, в Національній академії, у рамках наукової та науково-технічної діяльності, за останні три роки в напрямку підготовки науково-педагогічних кадрів значно розширено мережу спеціалізованих вчених рад. Також створено докторські ради з військово-технічного, педагогічного напрямів та державного управління й права.
Однак, сьогодні багато хто під реаліями кордону намагається подати популістичну, неправдиву інформацію, що не має жодних підтверджень і належної аргументації. Не дивлячись на безпідставну критику Академії з боку сумнівних організацій, сьогодні ми із гордістю наводимо конкретні цифри – це результати нашої спільної наукової діяльності.
Так, станом на листопад 2014 року в Академії працювало лише дев’ять докторів наук, що не відповідало жодній ліцензійній нормі та не функціонувало жодної спеціалізованої вченої ради із захисту докторських дисертацій. Нині ж у нашому навчальному закладі діють 3 докторські ради із 6 спеціальностей у галузях військової, технічної, педагогічної, державного управління та права, а також кандидатська рада з психологічного напрямку.
Крім того, в Національній академії працює 242 науковця, зокрема, 41 доктор і 201 кандидат наук, 28 професорів, 115 доцентів, 11 заслужених працівників освіти та діячів науки і техніки України, 11 старших наукових співробітника, що в порівнянні з 2014 роком перевищує показники у 4 рази.
Зазначу, що за останні три роки захищено 62 дисертації на здобуття наукового ступеня, 10 із яких докторські,а саме:
у галузі військових наук – 2;
у галузі технічних наук – 4;
у галузі педагогічних наук – 2;
у галузі юридичних наук – 2.
Також в рамках наукового процесу нас всебічно підтримують перший ректор Національної академії Прикордонних військ України, Голова Державного комітету у справах охорони державного кордону України — Командувач Прикордонних військ України, генерал-полковник запасу Борис Миколайович Олексієнко та радник Президента України, екс-голова Держприкордонслужби Віктор Олександрович Назаренко. Я також вдячний Голові Державної прикордонної служби України генерал-полковнику Петру Олександровичу Цигикалу за підтримку у розбудові науки в стінах Національної академії.
Хочу виокремити, що ми навколо наукової діяльності об'єднали також і ветеранів-прикордонників.
Наголошую, що до кінця 2018 року захистити докторські дисертації планують ще 3 здобувачів академії.
І саме це - наші конкретні перемоги!
Дякуємо, що Ви з нами!!!

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України