Сьогодні, 23 червня, у Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулися урочисті заходи з нагоди чергового випуску цивільних студентів. Випускники здобували вищу освіту за спеціальностями  «Правоохоронна діяльність», «Правознавство», «Філологія» та «Автомобільний транспорт».
У цьому навчальному році Національна академія випустила 74  молодих фахівців, із них 12 випускників отримали диплом з відзнакою. Продовжують навчатися в стінах академії ще біля 300 студентів - 1-го, 2-го та 3-го курсів.
На урочистому заході приуроченому випуску були присутні керівники структурних підрозділів академії, науково-педагогічний склад та рідні  випускників.
На початку заходу хвилиною мовчання було вшановано усіх героїв – захисників, які поклали своє життя захищаючи Батьківщину.
Відкрив урочистості тимчасово виконуючий обов’язки ректора Національної академії полковник Віталій Веретільник. У вітальному слові Віталій Вікторович наголосив, що студенти під час навчання проявили наполегливість, цілеспрямованість, неабиякі здібності і талант, виконали повністю складні академічні програми та змогли стати справжніми фахівцями.
«Віримо, що нам вдалося підготувати вас до самостійного життя у нашому складному сьогоденні. Віримо, що ми допомогли вам знайти чіткі світоглядні орієнтири, які ви для себе обрали. Я впевнений, що всі роки, які ви провели у стінах Академії, залишаться у вашій пам’яті на все життя» - зазначив полковник Віталій Веретільник.
Під час урочистостей почесні гості випуску вручили випускникам академії дипломи, а також відзначили окремих студентів грамотами. Концертна програма, яка періодично супроводжувалась виступом артистів, надихала святковою енергією та веселим настроєм всіх учасників заходу.
    Наприкінці свята випускники, їхні батьки, рідні та близькі висловили щирі слова вдячності викладачам та керівництву Національної академії за безцінні знання, терпіння та мудрість, сумлінну працю та досвід.
Нагадуємо, що починаючи з 2010 року в межах ліцензійного обсягу Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочала підготовку цивільної молоді за денною і заочною формами навчання та за відповідними рівнями підготовки та спеціальностями.
Навчальний заклад надає вищу освіту за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти та другим (магістерським) рівнем вищої освіти та за спеціальностями: «Правоохоронна діяльність», «Правознавство», «Переклад», «Філологія», «Автомобільний транспорт» та «Автомобілі та автомобільне господарство».

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України