Сьогодні, 27 червня, напередодні відзначення Дня Конституції України, у конференц-залі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулися урочистості.

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня.
На початку урочистостей ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук привітав присутніх з прийдешнім державним святом та побажав мирного неба, добра та злагоди.
«28 червня 1996 року після 24 годин безперервної роботи Верховна Рада України прийняла і ввела в дію Конституцію України. Прийнято не просто Основний Закон, а закон законів за яким передбачено подальший розвиток нашої держави і нашого суспільства. Саме у Конституції передбачено рівність прав, рівність обов’язків і рівність відповідальності, що є в основі європейської демократії» - наголосив Олег Шинкарук.
Наприкінці заходів для персоналу Академії звучав музичний подарунок, який виконували лауреат міжнародних конкурсів Дарина Коневега та солістка обласної філармонії Олена Івасюк.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України