У рамках двостороннього співробітництва між Державною прикордонною службою України та Федеральною поліцією Федеративної Республіки Німеччина, в період з 26 по 27 червня, делегація Федеральної поліції ФРН відвідала Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
Метою відвідин стало ознайомлення з системою підготовки персоналу в Національній академії Державної прикордонної служби України та визначення напрямків й перспектив подальшої співпраці з питань аналізу ризиків та інформаційної взаємодії.
На початку зустрічі ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук презентував іноземним гостям навчально-матеріальну базу Національної академії, ознайомив з сучасною організацією діяльності академії, розповів про історію її становлення та проінформував гостей щодо навчальної, наукової та методичної діяльності навчального закладу з підготовки кваліфікованих фахівців різного рівня, яка застосовується у Державній прикордонній службі України. У свою чергу, в ході зустрічі, для персоналу Національної академії гості презентували систему аналізу та оцінки інформації у Федеральній поліції ФРН.
«Ми дуже вражені тим, що в Національній академії велику увагу приділяють вивченню іноземних мов, зокрема курсанти мають можливість вивчати мови за програмами, що адаптовані до вимог їхньої спеціальності. Крім того, в Національній академії функціонує декілька кафедр щодо вивчення іноземних мов, а саме кафедри: англійської мови, перекладу, німецької та другої іноземної мови, що дозволяє готувати висококваліфікованих фахівців – спеціалістів своєї справи» - зазначив під час зустрічі начальник відділу 12 Президії Федеральної поліції ФРН Крістіан Древс.
Наприкінці візиту, учасники зустрічі зробили фото на згадку. Гості залишилися задоволеними перебування в академії та висловили подяку керівництву Академії за теплий та гостинний прийом.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України