04 липня в Україні відзначається - День Національної поліції України.
Свято було встановлено в Україні «Ураховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку» згідно з Указом Президента України «Про День Національної поліції України» від 9 грудня 2015 р. № 693/2015, та відзначалося щорічно 4 серпня — у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію».
Указом Президента України від 04 квітня 2018 року № 97 внесено зміну до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693, яким встановлено, що День Національної поліції України відзначається щорічно 04 липня.
З нагоди третьої річниці Дня Національної поліції України, 04 липня в місті Хмельницькому на майдані Незалежності відбулись урочистості, в яких взяли участь заступник ректора полковник Олена Волобуєва та персонал Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
Розпочався захід з виконання Державного Гімну України.
Під час урочистостей було оголошено накази Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та керівника Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області про заохочення персоналу поліції з нагоди Дня Національної поліції України нагородами, подяками та грамотами.
Почесні гості теплими словами привітали захисників правопорядку з професійним святом та побажали мирного неба та щасливої долі для всього Українського народу.
Завершився захід композиціями військового духового оркестру.
Тож з нагоди професійного свята вітаємо весь персонал Національної поліції України з професійним святом та бажаємо їм міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя, злагоди Вам і Вашим родинам.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України