Сьогодні 6 липня у конференц-залі Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбувся черговий випуск офіцерів та прапорщиків для проходження військової служби за кордоном.
У заході з нагоди випуску офіцерів дипломатичних представництв взяли участь Директор Департаменту особового складу Адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майор Микола Маланчій та ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук. Серед гостей свята також були присутні провідні науковці академії.
Відкриття чергового випуску відбулося з виконання Державного Гімну України.
«Шановні випускники! Ми відчуваємо почуття гордості за вас, за те, що ви проявили наполегливість, цілеспрямованість, зусилля, здібності і талант, виконали повністю складні академічні програми, змогли стати справжніми фахівцями. Віримо, що нам вдалося підготувати вас до самостійного професійного життя у складному сьогоденні, що допомогли вам знайти чіткі світоглядні орієнтири, які ви для себе обрали», - зазначив у своїй промові ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук.
Під час урочистостей генерал-майор Микола Маланчій вручив випускникам академії свідоцтва та відзнаки, а також відзначив окремих військовослужбовців відомчими відзнаками.
Незабутнє враження в усіх присутніх залишило звернення Миколи Олександровича до випускників :
«Шановні випускники!
Сильна держава неможлива без сильної армії. Ми дуже добре засвоїли цей урок. Пріоритетними завданнями керівництва Держприкордонслужби є підвищення бойової готовності, впровадження сучасних стандартів охорони державного кордону та створення гідних умов для військовослужбовців.
Користуючись нагодою, висловлюю слова глибокої вдячності керівництву академії за високу підготовку фахівців дипломатичних представництв та створенні гідних умов служби нашим військовослужбовцям.
Вітаю колектив академії з випуском, бажаю вам натхнення та подальших успіхів у вашій почесній справі. Дякую Вам за вашу роботу!
Впевнений, що випускники, які поповнять прикордонні підрозділи будуть взірцем громадянської та національної самосвідомості, патріотизму та будуть гідні відважних воїнів, які ціною власного життя відвойовують наше майбутнє на кордонах України».
Ця промова завершила офіційну частину чергового випуску офіцерів і прапорщиків для проходження військової служби за кордоном.
Хай щастить Вам у житті, шановні випускники! Ми завжди раді бачити Вас в академії! У добру путь!

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України