У зв’язку з настанням сухої та спекотної погоди на всій території України та з метою запобігання виникнення пожежі на об’єктах єдиного вищого навчального закладу Держприкордонслужби, 11 липня, у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького було проведено перевірку протипожежної техніки та рівень готовності пожежної команди закладу.
Під час перевірки відбулося комплексне тактичне навчання, мета якого - відпрацювання дій штатних пожежників академії, служб взаємодії та персоналу об’єкту в разі пожежі.
За тактичним задумом вогонь охопив приміщення складу матеріальних цінностей. Виявивши загоряння, черговий академії викликав пожежників та далі діяв згідно з посадовими інструкціями. По прибуттю до місця події посадові особи, які відповідають в академії за протипожежний стан, оперативно приборкали умовну пожежу.
Як зазначив керівник навчань полковник Олег Маковський, персонал показав належний рівень знань і навичок щодо дій у разі надзвичайної ситуації. А пожежники Національної академії, мали змогу вкотре відточити свої навички та вміння щодо гасіння пожеж.
По завершенню всі учасники склали заліки на допуск до роботи.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України