Пройшло зовсім небагато часу, коли студенти навчальних закладів Хмельниччини склали нелегкі вступні випробування та були зараховані на кафедру військової підготовки Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. І сьогодні, 28 липня 2018 року, перед лицем своїх батьків, побратимів, Вони присягнули на вірність Українському народові.
Привітати офіцерів-запасу із цією знаменною подією у їх житті прибули: заступник ректора Національної академії з персоналу полковник Олена Волобуєва, рідні та друзі випускників.
Розпочався захід з виконання Державного Гімну України.
З вітальним словом до всіх присутніх звернулася заступник ректора Олена Волобуєва:
«Щиро вітаю студентів набору 2016 року зі складанням Військової присяги на вірність Українському народові! Ряди захисників Батьківщини поповнились 69-тю офіцерами, які присягнули на вірність українському народові, на плечі яких лягла відповідальність щодо захисту територіальної цілісності та недоторканості незалежної України».
Також Олена Федорівна закликала присутніх вшанувати світлу пам'ять всіх тих, які одними з перших стали на захист національних інтересів нашого народу у так званій «гібридній війні» і відали за незалежність та територіальну цілісність України власне життя.
Слід зазначити, що випускники кафедри військової підготовки Національної академії Держприкордонслужби мають попит у Збройних силах України, Міністерства внутрішніх справ України та інших силових відомствах України.
В урочистому строю молоде поповнення офіцерів уважно слухали щирі настанови та побажання вельмишановних гостей. Настала хвилююча мить, яка залишить у серцях кожного – проголошення священних слів Військової присяги.
Завершився ритуал прийняття Військової присяги урочистим маршем молодого поповнення офіцерів України.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України