DSC 4572

У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького завершилися вступні випробовування для майбутніх слухачів факультету підготовки керівних кадрів, як основного підрозділу академії.
Мандатна комісія Національної академії направила списки офіцерів, рекомендованих до зарахування до Адміністрації Державної прикордонної служби України. Як повідомив ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук, в цьому році офіцери показали високі результати під час професійного добору на навчання. А це означає, що відбір в прикордонних підрозділах було проведено на високому рівні, адже всі 100% кандидатів рекомендовані на навчання в академії.
Серед рекомендованих - більшість офіцерів, які проходять службу на кордоні та в зоні проведення антитерористичної операції.
«Сьогодні рекомендуємо до зарахування офіцерів після першого етапу вступної кампанії. Цього року знову збільшилось державне замовлення і ми його виконуємо. Для майбутніх слухачі факультету підготовки керівних кадрів, маємо нові навчальні плани»,- зазначив ректор.
За його словами, вступні випробовування проводилися прозоро та відкрито на всіх етапах професійного добору.
Професія захисника державного кордону, попри ризик і небезпеку, залишається однією із найпрестижніших у країні. Майбутнім слухачам залишається дуже мало часу, щоб відбути до місця служби, здати посади та прибути на навчання.
Бажаємо успіхів у навчанні!

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України