Ще із початку червня, у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького стартувала підготовка офіцерів та курсантів до участі у військовому параді з нагоди 27-ї річниці незалежності України.
Тренування проводилися майже кожний день на плацу академії.
Цьогоріч у складі парадного розрахунку Національної академії крокуватимуть 409 курсантів та 42 офіцера, серед яких 22 учасника бойових дій в районі проведення АТО. Чимало курсантів є відмінниками навчання, сильні духом та спортивно витривалі юнаки. Деякі з них уже не вперше представлятимуть Національну академію Державної прикордонної служби у параді військ до Дня Незалежності України. Однак, вперше, цього року до параду військ злучено курсантів І курсу, які показали високу стройову підготовку та майстерність.
Очолюватиме парадний розрахунок ректор Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького генерал-майор Олег Шинкарук.
Юнаки зізнаються, що це велика честь для них пройти у парадному строю центральною вулицею нашої країни ‒ Хрещатиком. «Це велике свято для українського народу – День Незалежності, а для мене - це велика честь спільно зі своїми побратимами крокувати у складі парадного розрахунку Національної академії Держприкордонслужби на майдані Незалежності у столиці України – Києві», - зазначив курсант І курсу Олександр Гетманчук.
Добре підготовлені, вмотивовані юнаки уже виїхали до Києва, де вони продовжать свої тренування спільно з представниками інших силових структур України.
Зазначимо, що перша спільна репетиція параду військ відбудеться уже 3 серпня на злітно-посадковій смузі аеродрому Київського державного авіаційного заводу «Авіант».

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України