e3738e21-f10d-4cba-83f3-5fe4c00f9d15

6 серпня на польовому навчальному центрі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулося урочисте відкриття табірного збору для 370 першокурсників вищого навчального закладу.
На заході були присутніми тимчасово виконуючий обов’язки ректора Національної академії полковник Віталій Веретільник, військовий капелан Національної академії Протоієрей Української Православної церкви Київського Патріархату Отець Дмитрій та науково-педагогічний склад академії.
Захід традиційно розпочався з урочистого шикування, виконання Державного Гімну України та підняття Державного Прапору та Прапору Державної прикордонної служби України.
Звертаючись до присутніх, полковник Віталій Веретільник привітав усіх із відкриттям табірних зборів: «…Сьогодні урочистий і хвилюючий момент, це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з Вас, це - незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання та самостійного життя… Під час табірного збору курсанти-першокурсники загартують свою силу волі, стануть більш дисциплінованими, витривалими, сильними духом, оволодіють новими знаннями та навиками майбутньої професії прикордонника».
Наприкінці заходів, першокурсники показали свої перші уміння у стройовій підготовці та пройшли урочистим маршем на плацу польового навчального центру. Від сьогодні у них розпочинаються заняття з вогневої, фізичної, інженерної, топографічної та гуманітарної підготовки.

2018  Національна академія Державної прикордонної служби України