Військовослужбовцям першого курсу набору 2018 року Національної академії вручили курсантські погони

День отримання перших погон для курсантів незвичайне свято – цей день є стартом в доросле, самостійне життя та першим кроком на шляху до офіцерських зірок. Сьогодні, 4 вересня, на плацу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулися урочисті заходи з нагоди посвяти в курсанти військовослужбовців першого курсу набору 2018 та урочисте вручення їм курсантських погонів. Уже традиційно урочистості розпочалися із шикування на плацу академії, підняття Державного прапору України, прапору Державної прикордонної служби України та виконання Гімну України. Також курсанти-першокурсники отримали символічні «Ключ знань» та «Залікову книжку», що є ознаменуванням початку нового навчального року та навчального процесу.
Вперше з 2002 року цьогоріч лави курсантів академії поповнили 370 осіб, з яких 36 дівчат. Серед курсантів першого курсу є представниками з 24 областей України, 7 учасників антитерористичної операції, 24 курсанти, батьки, яких є учасниками антитерористичної операції, 137 ліцеїстів, 1 майстер спорту, 26 кандидатів у майстри спорту,  а також 24 представника військових династій, продовжувачі почесної справи — захисника кордонів Батьківщини.
Попри те, що державне замовлення було збільшене в цьому році на 20%, Національна академія Держприкордонслужби України виконала його на всі 100%. Хлопці та дівчата з різних куточків України, які вирішили пов’язати своє життя із захистом державних рубежів та стати офіцерами-прикордонниками крім зовнішнього незалежного оцінювання пройшли чимало додаткових випробувань, показували свою витривалість та хорошу фізичну підготовку. Зокрема під час вступу до вищого навчального закладу на одне місце претендувало від 1 до 5 осіб.
Весь серпень першокурсники провели  на польовому навчальному центрі Національної академії, де відпрацювали алгоритм ведення тактичних дій під час умовного наступального й оборонного бою, здобували нові теоретичні знання та практичні уміння з вогневої, фізичної, інженерної, топографічної, стройової та гуманітарної підготовки.
«Сьогодні з нами тільки кращі! Я хочу побажати першокурсникам швидко адаптуватись в колективі академії і успішно розпочати вивчення прикордонної науки, курсантам старших курсів та слухачам факультету підготовки керівних кадрів – ефективно продовжити опанування вдосконалених програм підготовки офіцерів-прикордонників, науково-педагогічним працівникам – реалізації амбітних планів щодо найвищої якості ведення навчального процесу, командному складу – належної організації діяльності підпорядкованих колективів. Успіхів вам у новому навчальному році!”, – зазначив ректор Національної академії Державної прикордонної служби України генерал – майор Олег Шинкарук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.