Міжнародний візит до Національної академії радника прикордонно-митної служби США

З 27 по 29 серпня 2018 року, у рамках міжнародного співробітництва з відділом експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS) Посольства США в Україні, Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відвідав радник прикордонно-митної служби США Роберт Саймон .
Метою даного візиту було ознайомлення з діяльністю Національної академії, з навчальними планами та програмами підготовки персоналу, вивчення досвіду, а також обговорення питань розвитку можливого співробітництва та надання рекомендацій з вдосконалення діяльності.
Під час робочої зустрічі, яка проходила в конструктивній атмосфері, іноземному гостеві було презентовано систему підготовки персоналу академії за напрямом охорони і захисту державного кордону, під час якої особлива увага зверталась на впровадження передових стандартів у підготовці офіцерського складу, підготовки та перепідготовки спеціалістів прикордонного відомства. Також у ході заходу були розглянуті питання ефективності функціонування створеної моделі служби персоналу, наявності та повноти використання навчально-матеріальною бази вищого навчального закладу прикордонного відомства. Також у ході роботи в академії іноземному гостю були практично представлені шляхи посилення обороноздатності державного кордону; було здійснено обмін думками та досвідом у даній сфері.
За результатом міжнародного візиту до Національної академії радник прикордонно-митної служби США Роберт Саймон високо оцінив можливості навчального закладу та висловив свою готовність до подальшої співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.