Підвищення професійної майстерності особового складу

З метою підвищення рівня професійної компетентності та ефективності виконання обов’язків за посадою з особовим складом Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (далі – Національна академія), відповідно до вимог сьогодення, з 11 по 13 вересня 2018 року було проведено комплексне практичне заняття з вогневої підготовки, екологічної безпеки державного кордону, тактичної медицини, особистої безпеки та застосування сили.
Під час проведення комплексних практичних занять з особовим складом Національної академії з вогневої підготовки особливу увагу було приділено дотриманню заходів безпеки під час поводження зі зброєю; забезпечено чітку організацію стрільб. Військовослужбовці удосконалювали уміння та навички виконання вправ з пістолета.
На заняттях з екологічної безпеки державного кордону особовий склад удосконалював уміння та навички щодо відпрацювання нормативів із захисту від зброї масового ураження та забезпечення радіаційного, хімічного, біологічного захисту як підрозділів, так і особисто кожного військовослужбовця.
Під час занять з тактичної медицини військовослужбовці набули практичних умінь і навичок щодо загальних принципів надання медичної допомоги в умовах ведення бойових дій, а також зупинки критичної кровотечі методом накладки джгутів (турнікетів) на верхні та нижні кінцівки.
Заняття з особистої безпеки та застосування сили дали змогу особовому складу набути вміння практично застосувати спеціальні засоби та заходи фізичного впливу щодо порушників законодавства про державний кордон України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.