Візит делегації міжнародних організацій та прикордонних (поліцейських) відомств країн Європейського Союзу

12 вересня 2018 року Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відвідала делегація міжнародних організацій та прикордонних (поліцейських) відомств країн Європейського Союзу під егідою Консультативної місії Європейського Союзу.
Метою візиту було засідання Групи підтримки прикордонного менеджменту (EUAM Border Management Assistance Group) на тему «Ознайомлення з системою підготовки персоналу».
Під час засідання заступник директора департаменту-начальник управління професійної підготовки та організації освітньої діяльності Департаменту особового складу Адміністрації Державної прикордонної служби України полковник Олег Фігура презентував систему підготовки особового складу прикордонного відомства.
В своєму виступі він детально зупинився на базовій підготовці, поточній підготовці в ході виконання службових обов’язків, підвищенні кваліфікації в Національній академії та навчальних центрах.
Також, було надано інформацію щодо поточного стану справ проекту «Нове обличчя кордону», окреслив перспективні шляхи його впровадження у майбутньому.
Ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук представив учасникам засідання трирівневу систему підготовки курсантів та слухачів академії, ознайомив гостей із порядком підготовки інших категорій персоналу, із стандартами вищої освіти. Окрім цього, у ході робочого засідання Групи підтримки прикордонного менеджменту (EUAM Border Management Assistance Group), було розглянуто питання ефективності функціонування створеної моделі підготовки персоналу прикордонної служби в академії, наявність та повноту використання навчально-матеріальної бази вищого навчального закладу.
Начальник центру дистанційних технологій підвищення кваліфікації Інституту підвищення кваліфікації полковник Сергій Хом’як презентував іноземним гостям систему дистанційного навчання Держприкордонслужби України. Він акцентував увагу присутніх на важливості та активному використанню можливостей дистанційного навчання, зупинився на основних його перевагах в системі професійної підготовки персоналу прикордонного відомства. Начальник курсу коротко зупинився на такій формі навчання в системі підготовки персоналу, як проведення курсів підвищення кваліфікації за дистанційною формою. Також експертів було ознайомлено з навчальною платформою, на якій розміщено веб-портал дистанційного навчання з необхідними навчальними, інформаційними та довідковими ресурсами; було доведено також сам процес навчання на курсах та його етапах.
Докторант академії підполковник Андрій Балендр ознайомив присутніх з перспективами підготовки персоналу прикордонного відомства у світлі вимог уніфікованої підготовки прикордонників країн ЄС. Було звернуто окрему увагу на важливості посилення співпраці прикордонних відомств різних країн для виконання спільного завдання щодо розробки та оновлення базової програми підготовки прикордонників відповідно до вимог Галузевої рамки кваліфікації.
По завершенню робочого засідання Групи іноземним гостям було представлено сучасну навчально-матеріальну базу навчального закладу.
На згадку про перебування в академії відбулось фотографування всіх учасників міжнародного закладу.
Представники міжнародних організацій залишилися задоволеними ходом їх перебування в академії та висловили подяку її керівництву за теплий прийом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.