Візит радника проекту TWINNING

11 вересня 2018 року Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відвідав радник проекту TWINNING Даніел Фаррел.
Основною метою зустрічі було проведення лекції «Основні досягнення проекту TWINNING у сфері інтегрованого управління кордонами» для керівного, науково-педагогічного складу, слухачів (курсантів) академії.
В конференц-залі навчального закладу іноземцем було презентовано слухачам проект TWINNING на тему «Підтримка Державної прикордонної служби України у подальшому запровадженні інтегрованому управлінню кордоном, зокрема у сфері перевірки документів та викрадених автомобілів».
У ході свого виступу він зупинився на основних досягненнях проекту у сфері інтегрованого управління кордонами. Довів до присутніх деякі ключові цифри, що стосувалися інвестицій Європейського Союзу в Україну починаючи із 2014 року. Зупинився також радник проекту TWINNING на його партнерах, в частині, що стосувалися питань перевірки документів та викрадених автомобілів. Слухачам було надано інформацію щодо загальної мети проекту, тривалості та його бюджету.
По завершенню свого виступу представник ЄС надав конструктивну відповідь на питання, які цікавили присутніх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.