Проведення в академії семінару у рамках Ініціативи НАТО

26 вересня 2018 року, з метою проведення семінару у рамках Ініціативи НАТО з розбудови доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків в оборонних та безпекових інституціях (Ініціатива ВІ), до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького прибула іноземна делегація на чолі з керівником команди Програми НАТО з виховання доброчесності Представництва НАТО в Україні Крістофером Штаудтом.
У роботі семінару брали участь: керівництво, науково-педагогічний склад, слухачі факультету керівних кадрів та курсанти академії 150 осіб.
Цим заходом, підготовленим за ініціативи офісу зв’язку НАТО в Україні у тісній співпраці з Адміністрацією Держприкордонслужби, командуванням академії, було продовжено низку семінарів, які присвячені проблемам запобігання корупції та розвитку доброчесності у прикордонній сфері.
З персоналом академії попередньо було проведено низку лекцій з питань: гендерної рівності у світлі виховання доброчесності (важливість гендерного питання у сфері належного врядування); цілісності, прозорості та відповідної звітності в управлінні персоналом; ключових умови для запобігання виникнення корупційних ризиків в управлінні фінансовими ресурсами; належного процесу закупівель та укладання контрактів,які запобігають корупції та допомагають будувати цілісність; будування цілісності та виховання доброчесності у операціях з підтримки миру.
По завершенню семінару було підведено підсумки роботи та прийнято відповідні резолюції.
Проведений семінар дозволив знайти нові підходи до вирішення означених проблем; зрозуміти шляхи запобігання виникненню причин корупції у прикордонній сфері; окреслити шляхи успішного розвитку доброчесності на виконавчому рівні та в індивідуальній поведінці.
За результатами проведення міжнародного заходу, в рамках співпраці з делегацією Представництва НАТО, учасниками даного заходу було відмічено продовження роботи щодо подальшої співпраці в рамках розглянутих актуальних питань протидії корупції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.