Прикордонники академії відвідали могилу підполковника Шірпала Леоніда Вікторовича

09 жовтня 2018 року персонал факультету охорони та захисту державного кордону Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, відвідали могилу підполковника Шірпала Леоніда Вікторовича, який загинув виконуючи свій військовий обов’язок з охорони державного кордону у південно-східних областях України.
Леонід у 2006 році закінчив Національну академію та був направлений до Луганського прикордонного загону, де і пройшла вся служба офіцера-оперативника.
З початком збройної агресії на сході України Леонід разом із бойовими побратимами, зі зброєю в руках, виконував свій обов’язок – захищаючи територіальну цілісність держави на сході України.
Леонід Вікторович своїм героїзмом, мужністю та відвагою під час виконання бойового завдання, став прикладом самовідданого служіння Батьківщині, Українському народові, патріотизму і вірності конституційному обов’язку.
10 липня 2014 року під час виконання бойового завдання з обстеження місцевості та встановлення мінометних позицій, з яких вівся обстріл по пункту пропуску «Довжанський», бойова машина піхоти, в якій слідували військовослужбовці, підірвалась на фугасі. Внаслідок вибуху загинуло 3 військовослужбовці, серед яких був майор ШІРПАЛ Леонід Вікторович.
За проявлену мужність в охороні Державного кордону України Леоніда нагороджено орденом «За мужність» та присвоєно військове звання підполковник, але на жаль посмертно.
Прикордонники академії, рідні та близькі поклали квіти до могили героя-прикордонника та хвилиною мовчання вшанували пам’ять про нього.
Вічна пам’ять Героям!
Вічна їм Слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.