Ректора Національної академії занесено до Книги Пошани Хмельницького національного університету

Книга Пошани – це прояв глибокої поваги щодо досягнень осіб, які внесли вагомий вклад у розбудову науки.  Крім того, це є історичний документ, реліквія, яка шанується і дбайливо зберігається в музеї Хмельницького національного університету.
Сьогодні, 12 жовтня 2018 року, за вагомий внесок у розбудову Хмельницького національного університету та розвиток науки ректора Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького генерал-майора Олега Шинкарука занесено до Книги Пошани вищого навчального закладу Хмельниччини.
Довідково: Олег Миколайович Шинкарук заслужений працівник освіти України, академік Академії наук прикладної радіоелектроніки, доктор технічних  наук, професор, завідувач кафедри радіотехніки ХНУ (2002-2013 р. р.), проректор з науково-педагогічної роботи ХНУ (2013-2014 р. р.), ректор Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького.
Більше того, Олег Шинкарук є автором двох деклараційних патентів на корисні моделі, опублікував три монографії та, у фахових виданнях, близько сорока наукових праць, вісім навчальних і навчально-методичних посібників, брав безпосередньо участь в підготовці 12-ти кандидатів і 2-х докторів наук.
Нагороджений десятьма медалями, Почесною грамотою МОН України, знаком «Відмінник освіти України».