В Національній академії відбулися урочистості заходи з нагоди Дня захисника України

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом.

З метою засвідчення глибокої поваги всім прикордонникам, які мужньо стоять на сторожі миру, цілісності, незалежності та суверенітету нашої Батьківщини, а також подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, напередодні Дня захисника України, в Центрі культури й дозвілля Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулись урочистості.
В урочистому заході взяли участь ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук, офіцери, курсанти навчального закладу, ветерани та гості з міста.
Розпочався захід з урочистого внесення Державного Прапора України та Бойового Прапора академії, після чого усі учасники заходу спільно виконали Державний Гімн України.
З вітальною промовою до учасників зібрання виступив ректор прикордонного відомства генерал-майор Олег Шинкарук, під час якої закликав всіх присутніх хвилиною мовчання вшанувати світлу пам’ять Героїв-прикордонників, які за майбутнє України віддали найдорожче – своє життя.
«День захисника України – свято для тих хто любить Україну. Свято тих, хто тілом, серцем і душею відчув свою відповідальність і причетність до оборони України. Дату 14 жовтня було обрано не випадково, адже саме цього дня відзначається велике свято – Покрова Пресвятої Богородиці, також цей день був знаменним для запорізьких козаків, які вибирали старшин 14 числа. Сьогодні ми вшановуємо тих, хто захищав рідну землю. Це – ветерани, котрі воювали на фронтах війни, чий ратний подвиг і самопожертва стали символом людського духу і відваги. Ми вітаємо також молодих, які одягли військову форму, перейнявши естафету та найкращі традиції від попереднього покоління», – зазначив ректора Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук.
Під час урочистостей було оголошено накази Адміністрації Державної прикордонної служби України та ректора академії про заохочення персоналу Національної академії з нагоди Дня захисника України нагородами та грамотами.
Почесні гості теплими словами привітали захисників України з професійним святом, побажали мирного неба та щасливої долі для всього Українського народу, а також нагородили почесними грамотами та цінними подарунками персонал навчального закладу.
Завершився захід концертом до Дня захисника України, який підготували вихованці Національної академії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.