Військовослужбовці Національної академії взяли участь у спортивному святі – академічному кросі

“В здоровому тілі – здоровий дух!” З таким гаслом у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького у суботу, 6 жовтня, відбулося масштабне спортивне свято у якому взяли участь керівництво навчального закладу, викладачі, курсанти та навіть члени сімей військовослужбовців.
Учасники спортивного свята брали участь в забігах на дистанції 1000 або 3000 метрів.
Позитивні емоції, життєрадісний настрій, віра у себе та у свої сили, підтримка друзів стали не від’ємними атрибутами дня. Саме в такій атмосфері гартується характер, зароджується дружба та формується здоровий спосіб життя.
Небувалу спортивну силу та мужність продемонстрували тендітні курсанти – дівчата. А згуртованість та добра фізична підготовка були притаманні хлопцям, які під час забігу показали високі результати.
“Ми всі об’єдналися в єдину дружню команду, отримали позитивні емоції та показали на що здатні. Нам було легко подолати ці дистанції оскільки ми ведемо здоровий спосіб життя, щоденно займаємося спортом та все це вдало поєднуємо із навчанням” – зізнається курсант 4 курсу факультету іноземних мов та гуманітарних дисциплін Петро Харик.