У Національній академії Держприкордонслужби відбувся марш-кидок

20 жовтня 2018 року збірні підрозділи навчальних курсів Національної академії Держприкордонслужби випробували себе на стійкість та злагодженість у виконанні марш-кидку на 7 км. Дистанція бігу проходила повздовж р. Південний Буг по пересічній місцевості. У змаганнях приймало участь 330 військовослужбовців, які окрім польової форми одягу були екіпіровані протигазами та захисним комплектом. Основними вимогами участі у змаганнях були прискорене пересування у складі підрозділу (коробка з 30 курсантів) та фіксація результату по заключному військовослужбовцю, що вимагало відпрацювання злагодженості та достатньої витривалості в кожного учасника.

Родзинкою змагань відзначилися підрозділи, які стартували на заключних позиціях, тому інтрига чемпіонства зберігалася до останньої миті. Так чемпіони Національної академії з нещодавно проведеного академічного кросу (3 навчальний курс факультету правоохоронної діяльності) в цій “шаховій” боротьбі вибороли дерев’яну медаль, тобто четверте місце. Найкращу ж злагодженість та витривалість виявили курсанти 2 навчального курсу факультету правоохоронної діяльності. Другу та третю позицію з різницею в одну секунду посіли відповідно 4 та 2 навчальні курси факультету охорони та захисту державного кордону.

Загалом змагання пройшли емоційно насичено та на позитивній ноті. Що спостерігається у патріотичному виконанні курсантами гімну України під час старту, яскравим перетином фінішної лінії з прапором України, самовідданій підтримці керівників, постійною взаємодопомогою курсантів під час та після подолання дистанції, та багато інших яскравих прикладів.

Бажаємо всім учасникам успіхів та нових рекордів.