В Національній академії визначали кращого фахівця із прикордонного контролю

Сьогодні, 30 жовтня 2018 року, на базі Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького відбувся третій – фінальний етап змагань персоналу Держприкордонслужби, який здійснює прикордонний контроль в пунктах пропуску через державний кордон.

Участь у змаганнях взяли 16 військовослужбовців – по два представники від кожного регіонального управління, ОКПП «Київ» та курсанти навчального закладу.

Метою заходу було визначення переможців в особистій та командній першостях.

Протягом дня прикордонники відпрацьовували декілька основних завдань. Спочатку на учасників очікувала теоретична частина під час якої кожний складав тести на комп’ютері. Наступний етап – перевірка практичних навичок та умінь. Також, велику увагу під час змагань було приділено знанню учасниками іноземної мови та її використання під час перевірки документів.

Підбиваючи підсумки заступник директора департаменту охорони державного кордону – начальник управління прикордонного контролю генерал-майор Юрій Лисюк подякував всім учасникам змагань за сумлінну підготовку та жагу до перемоги.

За результатами інтелектуальної боротьби в командній першості перемогу здобула команда Західного регіонального управління, в особистій першості переміг старший прапорщик Сопчинський Станіслав (ЗхРУ).

Усіх військовослужбовців – учасників змагань, нагороджено грамотами, а команді-переможцю вручено почесний кубок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.