Національна академія Держприкордонслужби України зустріла срібного призера “Ігри Нескорених”

Незламного воїна, військовослужбовця, призера міжнародних змагань “Invictus Games” Віктора Шинкарука сьогодні з квітами зустрічали в Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького.

Підполковник, старший викладач кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки Віктор Шинкарук тріумфально виступив на змаганнях у Сіднеї та привіз до Хмельницького срібну медаль за друге місце  у плаванні на дистанції  50 метрів.

Чемпіона-побратима прикордонники Національної академії зустрічали на плацу з оплесками.

Ректор Національної академії Державної прикордонної служби України генерал-майор Олег Шинкарук урочисто привітав срібного призера та вручив спортсмену цінні подарунки та квіти.

«Хочу подякувати за надзвичайні емоції радості та відчуття гордості, які Ви нам подарували впродовж змагань. Усі військовослужбовці академії, викладачі, курсанти, студенти та особисто я вболівали та слідкували за проходженням змагань. Ви – гордість нашого міста, гордість Державної прикордонної служби України та гордість нашої держави» – зазначив генерал-майор Олег Шинкарук.

Зазначимо, що всього українці здобули цього року під час Іnvictus Games 7 золотих, 10 срібних і 3 бронзові медалі. У медальному заліку Україна посіла п’яте місце. За співвідношенням кількості учасників та нагород українська команда має найвищий показник.